Informační deska

Informace o změně počtu nádob na odpad

Dobrý den,

Vzhledem k tomu, že je nyní možné třídit bio odpad po celý rok a v domě je též nádoba na plasty, bude od 3. července snížen počet nádob na směsný odpad ze 3 na 2. Sníží se tak cena za odvoz odpadu, která byla v letoším roce navýšena.

Prosíme o dodržování třídění odpadu.
Děkujeme

Dana Sládečková

Stránky provozuje

www.bytovedruzstvo.eu

Webové stránky pro bytová družstva a SVJ

Ing. Miloslav Marel

IČ: 76377687

+420 725 451 331 (toto je kontakt pouze na provozovatele webu a nikoliv na předsednictvo družstva / společenství)

 
 
 
Informace o změně počtu nádob na odpad | Bytové družstvo Biskupcova 38, družstvo

Chyba

Chybová zpráva

  • Zadaný soubor temporary://filewHEC1L nemohl být zkopírován, neboť cílová složka není správně nastavena. Může to být způsobeno problémem s právy k souboru či složce. Další informace jsou dostupné v systémovém logu.
  • Zadaný soubor temporary://fileXgYMJ3 nemohl být zkopírován, neboť cílová složka není správně nastavena. Může to být způsobeno problémem s právy k souboru či složce. Další informace jsou dostupné v systémovém logu.
  • Zadaný soubor temporary://fileSb0usl nemohl být zkopírován, neboť cílová složka není správně nastavena. Může to být způsobeno problémem s právy k souboru či složce. Další informace jsou dostupné v systémovém logu.
  • Zadaný soubor temporary://fileJWAKbD nemohl být zkopírován, neboť cílová složka není správně nastavena. Může to být způsobeno problémem s právy k souboru či složce. Další informace jsou dostupné v systémovém logu.
Na stránce došlo k neočekávané chybě. Zkuste to později.