Informační deska

Postřik ve vnitrobloku

Dobrý den,

Byla jsem informována, že 20.4. proběhne od 9:00 – 13:00 postřik proti housenkám bekyně ve vnitrobloku Jeseniova, Viklefova, Ambrožova a Biskupcova.

V této době bude zakázán vstup do vnitrobloku a je doporučeno neotevírat v nižších patrech okna. Postřik probíhá do výše 4 m.

Informační leták byl vyvěšen zevnitř na domovních dveřích. Zde je uveden čas 10.00 – 12.00

Dana Sládečková

Stránky provozuje

www.bytovedruzstvo.eu

Webové stránky pro bytová družstva a SVJ

Ing. Miloslav Marel

IČ: 76377687

+420 725 451 331 (toto je kontakt pouze na provozovatele webu a nikoliv na předsednictvo družstva / společenství)

 
 
 
Postřik ve vnitrobloku | Bytové družstvo Biskupcova 38, družstvo

Chyba

Chybová zpráva

  • Zadaný soubor temporary://file2kGinX nemohl být zkopírován, neboť cílová složka není správně nastavena. Může to být způsobeno problémem s právy k souboru či složce. Další informace jsou dostupné v systémovém logu.
  • Zadaný soubor temporary://filevPohjt nemohl být zkopírován, neboť cílová složka není správně nastavena. Může to být způsobeno problémem s právy k souboru či složce. Další informace jsou dostupné v systémovém logu.
  • Zadaný soubor temporary://filemWdQfZ nemohl být zkopírován, neboť cílová složka není správně nastavena. Může to být způsobeno problémem s právy k souboru či složce. Další informace jsou dostupné v systémovém logu.
  • Zadaný soubor temporary://fileFvMYcv nemohl být zkopírován, neboť cílová složka není správně nastavena. Může to být způsobeno problémem s právy k souboru či složce. Další informace jsou dostupné v systémovém logu.
Na stránce došlo k neočekávané chybě. Zkuste to později.