Informační deska

Odkládání předmětů v domě

Do prostoru u hlavního uzávěru plynu neznámý nájemník našeho domu odložil dřevěnou skříňku.

UPOZORŇUJEME, že tento prostor, stejně tak jako všechny společné prostory domu, není "odkladiště" nepotřebných věcí z bytů. Z bezpečnostního hlediska je toto nepřípustné!

Žádáme, aby dotyčný majitel této skříňky tuto NEPRODLENĚ odstranil a uložil si ji buď zpět do svého bytu nebo sklepa a nejlépe ji odvezl do sběrného dvora, který je nedaleko.

Znovu opakuji,aby všichni respektovali žádosti, které k vám představenstvo vznáší.

Děkuji za pochopení.

Silvie Bereňová za BD Biskupcova 38

Stránky provozuje

www.bytovedruzstvo.eu

Webové stránky pro bytová družstva a SVJ

Ing. Miloslav Marel

IČ: 76377687

+420 725 451 331 (toto je kontakt pouze na provozovatele webu a nikoliv na předsednictvo družstva / společenství)

 
 
 
Odkládání předmětů v domě | Bytové družstvo Biskupcova 38, družstvo

Chyba

Chybová zpráva

  • Zadaný soubor temporary://fileLFxodO nemohl být zkopírován, neboť cílová složka není správně nastavena. Může to být způsobeno problémem s právy k souboru či složce. Další informace jsou dostupné v systémovém logu.
  • Zadaný soubor temporary://files4bYHG nemohl být zkopírován, neboť cílová složka není správně nastavena. Může to být způsobeno problémem s právy k souboru či složce. Další informace jsou dostupné v systémovém logu.
  • Zadaný soubor temporary://file9IM6cz nemohl být zkopírován, neboť cílová složka není správně nastavena. Může to být způsobeno problémem s právy k souboru či složce. Další informace jsou dostupné v systémovém logu.
  • Zadaný soubor temporary://fileGwzOIr nemohl být zkopírován, neboť cílová složka není správně nastavena. Může to být způsobeno problémem s právy k souboru či složce. Další informace jsou dostupné v systémovém logu.
Na stránce došlo k neočekávané chybě. Zkuste to později.