Informační deska

Žádost o třídění odpadu

Jménem Bytového družstva opakovaně upozorňuji, že do popelnic na směsný odpad NEPATŘÍ papíry, kartony od pizzy, zavařovací sklenice, stavební materiál a plasty!!!!!!!!!

Již rok visí na nástěnce žádost, aby všichni obyvatelé našeho domu řádně třídili odpad, jak se však zdá, ne všichni nájemníci toto vzali na vědomí a stále odhazují netříděný odpad do popelnic na směsný odpad.

Prosím, buďme k sobě ohleduplní a respektujme žádost představenstva BD.

Děkuji za pochopení
Silvie Bereňová za BD Biskupcova 38

Stránky provozuje

www.bytovedruzstvo.eu

Webové stránky pro bytová družstva a SVJ

Ing. Miloslav Marel

IČ: 76377687

+420 725 451 331 (toto je kontakt pouze na provozovatele webu a nikoliv na předsednictvo družstva / společenství)

 
 
 
Žádost o třídění odpadu | Bytové družstvo Biskupcova 38, družstvo

Chyba

Chybová zpráva

  • Zadaný soubor temporary://filebHayYa nemohl být zkopírován, neboť cílová složka není správně nastavena. Může to být způsobeno problémem s právy k souboru či složce. Další informace jsou dostupné v systémovém logu.
  • Zadaný soubor temporary://filePS3gnE nemohl být zkopírován, neboť cílová složka není správně nastavena. Může to být způsobeno problémem s právy k souboru či složce. Další informace jsou dostupné v systémovém logu.
  • Zadaný soubor temporary://fileHtMzM7 nemohl být zkopírován, neboť cílová složka není správně nastavena. Může to být způsobeno problémem s právy k souboru či složce. Další informace jsou dostupné v systémovém logu.
  • Zadaný soubor temporary://fileHojvcB nemohl být zkopírován, neboť cílová složka není správně nastavena. Může to být způsobeno problémem s právy k souboru či složce. Další informace jsou dostupné v systémovém logu.
Na stránce došlo k neočekávané chybě. Zkuste to později.