Informační deska

Odvoz bio odpadu

Od dubna bude pokračovat odvoz bio odpadu, v nejbližší době bude opět přistavena na podestu u sklepa nádoba na bio odpad. Můžete opět ve svých bytech zahájit třídění bio odpadu. Pokud někomu docházejí speciální sáčky, dejte vědět. Stačí hodit požadavek na nové do schránky družstva nebo mojí schránky.

Dana Sládečková

Stránky provozuje

www.bytovedruzstvo.eu

Webové stránky pro bytová družstva a SVJ

Ing. Miloslav Marel

IČ: 76377687

+420 725 451 331 (toto je kontakt pouze na provozovatele webu a nikoliv na předsednictvo družstva / společenství)

 
 
 
Odvoz bio odpadu | Bytové družstvo Biskupcova 38, družstvo

Chyba

Chybová zpráva

  • Zadaný soubor temporary://filemYHuvb nemohl být zkopírován, neboť cílová složka není správně nastavena. Může to být způsobeno problémem s právy k souboru či složce. Další informace jsou dostupné v systémovém logu.
  • Zadaný soubor temporary://filepJ5GJV nemohl být zkopírován, neboť cílová složka není správně nastavena. Může to být způsobeno problémem s právy k souboru či složce. Další informace jsou dostupné v systémovém logu.
  • Zadaný soubor temporary://filey7ewYF nemohl být zkopírován, neboť cílová složka není správně nastavena. Může to být způsobeno problémem s právy k souboru či složce. Další informace jsou dostupné v systémovém logu.
  • Zadaný soubor temporary://fileTd8Sdq nemohl být zkopírován, neboť cílová složka není správně nastavena. Může to být způsobeno problémem s právy k souboru či složce. Další informace jsou dostupné v systémovém logu.
Na stránce došlo k neočekávané chybě. Zkuste to později.