Informační deska

Informace k odvozu bio odpadu

Poslední odvoz bio odpadu v tomto roce se uskuteční ve středu 29. listopadu.

Poté bude následovat 4měsíční pauza, odvoz bude obnoven od dubna 2018.

Ti, kteří ještě koš na bio odpad nemají, mohou využít tohoto mezidobí a koš si u mne objednat. V nabídce máme 8litrový nebo 10litrový koš. Stačí vhodit váš požadavek do schránky BD nebo se ozvat mailem nebo telefonicky.

Dana Sládečková
dana.sladeckova@email.cz
774914151

Stránky provozuje

www.bytovedruzstvo.eu

Webové stránky pro bytová družstva a SVJ

Ing. Miloslav Marel

IČ: 76377687

+420 725 451 331 (toto je kontakt pouze na provozovatele webu a nikoliv na předsednictvo družstva / společenství)

 
 
 
Informace k odvozu bio odpadu | Bytové družstvo Biskupcova 38, družstvo

Chyba

Chybová zpráva

  • Zadaný soubor temporary://filehIYPk5 nemohl být zkopírován, neboť cílová složka není správně nastavena. Může to být způsobeno problémem s právy k souboru či složce. Další informace jsou dostupné v systémovém logu.
  • Zadaný soubor temporary://filetu5KqO nemohl být zkopírován, neboť cílová složka není správně nastavena. Může to být způsobeno problémem s právy k souboru či složce. Další informace jsou dostupné v systémovém logu.
  • Zadaný soubor temporary://filevHJRxx nemohl být zkopírován, neboť cílová složka není správně nastavena. Může to být způsobeno problémem s právy k souboru či složce. Další informace jsou dostupné v systémovém logu.
  • Zadaný soubor temporary://filehmoGFg nemohl být zkopírován, neboť cílová složka není správně nastavena. Může to být způsobeno problémem s právy k souboru či složce. Další informace jsou dostupné v systémovém logu.
Na stránce došlo k neočekávané chybě. Zkuste to později.