Informační deska

Vyúčtování služeb 2019

Dobrý den,

od účetního družstva jsem již obdržela vyúčtování služeb za minulý rok. Vzhledem k současné situaci nabízím možnost zaslat vám přeplatky na účet.
Kdo má zájem, zašlete mi prosím na můj mail nebo mobil číslo svého účtu a rovněž uveďte, zda vám mám vhodit do schránky doklady od účetního, případně adresu, na kterou je mám zaslat.

Dana Sládečková

dana.sladeckova@email.cz
mob. 774914151

Stránky provozuje

www.bytovedruzstvo.eu

Webové stránky pro bytová družstva a SVJ

Ing. Miloslav Marel

IČ: 76377687

+420 725 451 331 (toto je kontakt pouze na provozovatele webu a nikoliv na předsednictvo družstva / společenství)

 
 
 
Vyúčtování služeb 2019 | Bytové družstvo Biskupcova 38, družstvo

Chyba

Chybová zpráva

  • Zadaný soubor temporary://filevEdPEC nemohl být zkopírován, neboť cílová složka není správně nastavena. Může to být způsobeno problémem s právy k souboru či složce. Další informace jsou dostupné v systémovém logu.
  • Zadaný soubor temporary://fileVoY3Az nemohl být zkopírován, neboť cílová složka není správně nastavena. Může to být způsobeno problémem s právy k souboru či složce. Další informace jsou dostupné v systémovém logu.
  • Zadaný soubor temporary://fileH0LHyw nemohl být zkopírován, neboť cílová složka není správně nastavena. Může to být způsobeno problémem s právy k souboru či složce. Další informace jsou dostupné v systémovém logu.
  • Zadaný soubor temporary://filezVUAxt nemohl být zkopírován, neboť cílová složka není správně nastavena. Může to být způsobeno problémem s právy k souboru či složce. Další informace jsou dostupné v systémovém logu.
Na stránce došlo k neočekávané chybě. Zkuste to později.